Izvor: Press, 02.Jul.2013, 00:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković: Igram bolje nego 2011. kad sam osvojio Vimbldon
Ðoković je savladao 35. godišnjeg Hasa u tri seta - 6:1, 6:4, 7:6 (7:4) i plasirao se u četvrtfinale gren slem turnira u Vimbldonu.
- Has je uvek težak protivnik. Bio sam upoznat pre meča sa činjenicom da on ima bolji rezultat od mene na travi, dva puta sam izgubio od njega na ovoj podlozi. Odigrao sam zaista dobar meč, zadovoljan sam pokazanim. Čini mi se da igram bolje nego 2011. kada sam osvojio titulu - izjavio je srpski teniser posle meča.
Ðoković je >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << mnogo ubedljivije nego sto se očekivalo pobedio Nemca, koji je zapretio sredinom drugog i u finišu trećeg seta.
- Posle prvog seta sam znao da će on igrati bolje u nastavku i da ću morati naporno da se borim za nove gemove. Bilo je malo problema na 5:3 u trećem setu, ali sam ipak uspeo da prođem u tri seta - kazao je svetski broj jedan, koji u borbi za polufinale igra protiv Čeha Tomaša Berdiha, trenutno šestog na ATP listi.
- Izgubio sam od Berdiha kada smo igrali polufinale ovde 2010. godine. Očekujem neizvestan meč u sredu - zaključio je Ðoković.
Srpski teniser ima ubedljiv skor protiv Čeha i vodi 13:2 u međusobnim duelima.
Pogledaj vesti o: Tenis
ĐOKOVIĆ: Igram bolje nego kada sam osvojio Vimbldon!
Izvor: Telegraf.rs, 02.Jul.2013
Prvi reket sveta zadovoljan igrom i pobedom protiv Nemca Tomija Hasa koja mu je donela plasman u četvrtfinale turnira kojeg je osvojio 2011. godine






