Izvor: Press, 24.Jan.2015, 00:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đavolska bruka u Kembridžu: Četvrtoligaš odoleo Junajtedu
Van Galovi planovi su ovim rezultatom potpuno poremećeni, pošto će Crveni đavoli prolaz u petu rundu FA kupa sada morati da traže u ponovljenom meču na svom terenu – 0:0
Luj van Gal je malo promešao tim, pružio šansu mladom Vilsonu i Adnanu Januzaju, ali je na terenu imao asove kao što su Anhel di Marija i Radamel Falkao, koji su se propisno obrukali u Kembridžu i odigrali bez golova sa članom >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << engleske Lige dva – 0:0.
Da situacija bude još gora po slavni tim sa Old Traforda, domaćin je u prvom poluvremenu još imao i zrelije šanse za postizanje pogotka. Ulaskom Robina van Persija i Andera Erere stvari su donekle došli na svoje mesto, ali ni to nije bilo dovoljno da se savlada Kris Dan.
Van Galovi planovi su ovim rezultatom potpuno poremećeni, pošto će Crveni đavoli prolaz u petu rundu FA kupa sada morati da traže u ponovljenom meču na svom terenu.
Narednog vikenda Junajted dočekuje Lester na svom terenu, a onda ga čeka gostovanje Vest Hemu na Apton Parku.









