Izvor: Sportske.net, 03.Avg.2016, 00:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Direktor Ludogoreca likuje: ''Nebo se NIJE otvorilo!''
Izvršni direktor kluba iz Razgrada je i pre večerašnjeg meča privukao pažnju svojim izjavama, u istom stilu je nastavio i posle večerašnjeg trijumfa Ludogoreca na Marakani.
Podsetimo, Angel Petričev je hrarbio ekipu Georgija Dermandžijeva pred večerašnje gostovanje, poručujući da se niko u ekspediciji Ludogoreca ne plaši atmosfere na Zvezdinom stadionu koju prave ''Delije''.
To se tokom utakmice i potvrdilo, iako su tribine bile sjajno ispunjene, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << a Delije pružale ogromnu podršku svojim igračima.
Na kraju, Ludogorec je pobedio sa 4:2 posle produžetaka, a Petričev je posle svega na neki način ''potkačio'' i našeg legendarnog komentatora Milojka Pantića.
''Nebo se večeras nije otvorilo. Ili bar ja to nisam video... Ništa tamo nije strašno, bilo smo bolji i zasluženo idemo dalje'', poručio je Petričev.









