Dinamo ubedljiv u Zagrebu, slavi Borjan i Slovan

Izvor: B92, 21.Sep.2023, 22:57

Dinamo ubedljiv u Zagrebu, slavi Borjan i Slovan

Fudbaleri Dinama pobedili su Astanu 5:1 (1:0) na otvranju grupne faze Lige konferencija .

Domaćin je poveo u 43. minutu golom Bruna Petkovića sa penala, a isti igrač 10 minuta kasnije povećao je na 2:0 takođe sa bele tačke.

Marko Bulat u 58. minutu uvećao je na 3:0, Antonio Marin pet minuta pre kraja regularnog dela postigao je četvrti gol za domaćina, a konačan rezultat meča za prva tri boda hrvatskog tima u grupi C postavio je Halilović.

Prethodno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Astana u 78. minutu postigla utešni gol, a strelac je bio Kamo Hovhanisjan.

U istoj grupi Plzen je minimalnim rezultatom savladao Balkani.

Slovan je u Bratislavi savladao Klaksvik 2:1 posle preokreta.

Milan Borjan je prvi vadio mrežu iz lopte, pošto su gosti poveli u 49. minutu, kada je precizan bio Dejan Pavlović.

Samo pet minuta kasnije Slovan je izjednačio Veis, a konačni 2:1 postavio je Aleksandar Čavrić u 74. minutu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.