Izvor: B92, 11.Apr.2021, 23:19

Depaj sa dva gola doneo slavlje Lionu

Fudbaleri Olimpika savladali su Anžea u Lionu sa 3:0 u utakmici 32. kola francuske Lige 1.
Tako su izabranici trenera Rudija Garsije stigli do 18. pobede i nastavili trku sa vodećim timovima u borbi za titulu.
U glavnoj ulozi bio je dvostruki strelac, Holanđanin Memfis Depaj.
Bivši napadač Mančester junajteda je prvi gol postigao u 21. minutu, da bi u 41. Lukas Paketa postigao gol za 2:0.
Tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi Depaj u 82. minutu još jednom zatresao mrežu Anžea.
Lion je ovim trijumfom zadržao četvrtu poziciju na tabeli Lige 1 sa 64 boda, pet manje od lidera Lila, dok je Anže na 11. mestu i ne mora da strahuje za opstanak u elitnom društvu.