Izvor: MozzartSport.com, 18.Apr.2021, 23:18

Depaj je prvi među Lavovima - dva komada Nantu (VIDEO)

Kapitenska partija - 1:2
Lion vozi na pogon Memfisa Depaja! Prvi među lavovima, prvi među jednakima, predvodio je Lion do važne pobede na gostovanju Nantu na kom je njegov tim slavio sa 2:1 (2:0). Oba gola bila su upravo delo Depaja.
Želeo je Lion od samog početka da što pre dođe do pogotka kako bi mu bilo lakše da igra u nastavku i nisu njegovi navijači mnogo čekali na gol. Igrao se peti minut kada je Paketa vrlo lepo prosledio loptu na levu stranu gde se našao Depaj i jednim potezom prevario golmana.
Spoljnom u suprotan ugao i to je bilo to. Lion je poveo sa 1:0.
Zasluge za drugi pogodak Liona idu Ekambiju koji se našao u šansi ispred gola Nanta,...