Izvor: Vesti-online.com, 20.Jan.2016, 22:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Demonstracija srpske sile: Potopljeni i Grci za finale EP
Srpska kaznena ekspedicija melje rivale u Beogradu. Srbija se plasirala u finale Evropskog prvenstva pošto je ubedljivo slavila protiv Grčke 13:7 (4:3, 2:0, 4:1, 3:3).
Pitanje pobednika nije se postavljalo nijednog trenutka. Grci su bili ravnopravan rival samo u prvoj četvrtini. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Bilo je 3:3, a onda je Mandić sjajnim golom u finišu prvog perioda igre najavio dominaciju Srbije.
U prvom poluvrmenu, osim Mandića, briljirao je centar Duško Pijetlović, koji je postigao tri gola. U nastavku, razigrao se Andrija Prlainović. Posle 24 minuta na semaforu je pisalo 4:10. U poslednjem periodu igre, četa Dejana Savića je samo otaljala posao. Tri gola za Srbiju postigli su Duško Pijetlović, Filip Filipović i Andrij Filipović, po dva puta u listu strelaca se upisao Dušan Mandić, dok su se jednom u listu upisali Miloš Ćuk i Nikola Jakšić. Kod Grka, dva puta je mrežu Mitrvića upisao Kunas.
U drugom polufinalnom paru, u četvrtak od 20.15 sastaju se Mađarska - Crna Gora.
PROČITAJTE TOK UTAKMICE!
PRVA ČETVRTINA - Utakmica je počela. Prvi napad ima Srbija.
Nastavak na Vesti-online.com...












