Delije prate Zvezdu u Užice, kolona na Rudniku, besplatno protiv OFK Beograda

Izvor: Blic, 09.Maj.2014, 17:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Delije" prate Zvezdu u Užice, kolona na Rudniku, besplatno protiv OFK Beograda

Fudbaleri Crvene zvezde imali su specijalan ispraćaj na utakmicu 28. kola Superlige i gostovanje Slobodi u Užicu.

Pratnja do Uzica!!!pic.twitter.com/HMSlUwSUOe

— Vukan Savicevic (@SavicevicVukan) May 9, 2014

Lider domaćeg šampionata je dan pre meča otišao na Zlatibor, gde će i prenoćiti, a pri polasku sa Marakane kolona "delija" u automobilima, naoružana zastavama, ispratila je crveno-bele >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sa željom da donesu tri boda, što je fotografisao Vukan Savićević i okačio na svoj Tviter profil.

Njima su se pridružili automobili u Ljigu i Lazarevcu, posle će i u Gornjem Milanovcu i Čačku, kolona je trenutno na Rudniku, a očekuje da u Užice uđe više od 100 vozila.

Fudbaleri Zvezde imaće pratnju sve do Užica, a ako pobede Slobodu, koja se bori za opstatank, imaće priliku da u pretposlednjem kolu Superlige osiguraju titulu i prekid šestogodišnje dominacije Partizana proslavi sa svojim navijačima.

Uprava kluba sa Marakane odlučila je zato da ulaz na utakmicu sa OFK Beogradom u tom 29. kolu bude besplatan.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.