Dejvis kup: Viktor doveo Srbiju na prag polufinala

Izvor: Vesti-online.com, 07.Apr.2017, 21:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dejvis kup: Viktor doveo Srbiju na prag polufinala

Drugi reket Srbije Viktor Troicki savladao je Pabla Karenja Bustu - 3:0 (6:3, 6:4, 6:3) u dvorani "Aleksandar Nikolić" i doveo našu Dejvis kup reprezentaciju na korak do polufinala.

Naš teniser je bio mnogo bolji, siguran kada se lomio rezultat u završnicama setova. Odigrao je Troicki možda i najbolji meč u 2017. godini i tako je Srbija posle prvog dana povela sa 2:0.

Da bi izabranici Nenada >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Zimonjića prošli među četiri najbolja tima sveta potreban im je jedan trijumf u naredna tri meča. U subotu je na programu dubl, a prijavljeni su Zimonjić i Troicki za našu selekciju.

Podsetimo, Novak Đoković je sa 3:0 dobio Alberta Ramosa Vinjolasa.
Pogledaj vesti o: Viktor Troicki

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.