De Rosi: Bilo bi previše da i ja odem

Izvor: Mondo, 31.Maj.2017, 17:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

De Rosi: Bilo bi previše da i ja odem

Iskusni "vezista" produžio je ugovor sa Romom i postao prvi kapiten tima.

Foto: Guliver/Getty Images/Paolo Bruno

Frančesko Toti je okačio kopačke o klin, ali drugi simbol Rome ostaje na stadionu "Olimpiko"!

Danijele De Rosi, koji ovog leta puni 34 godine, igraće za vicešampiona Italije bar još dve sezone, dakle do juna 2019.

On je mesecima vodio jalove pregovore sa klupskim čelnicima, ali na kraju se završilo onako kako su svi želeli.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
"Odlučio sam da ostanem nakon što se Frančesko oprostio od nas. Bio bi veliki udarac za klub da odjednom izgubi dva velika imena. Srećan sam što ostajem", rekao je De Rosi.

Pored njega, ugovor sa Romom produžio je holandski reprezentativac Kevin Strotman, a očekuje se imenovanje novog trenera, nakon prelaska Lućana Spaletija u Inter.

De Rosi je prvotimac od jeseni 2001, a prvi meč u Seriji A odigrao je januara 2003. godine. Ukupno je nastupio na 419 utakmica i dao 41 gol.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.