Danijel Ljuboja: Radovića u nacionalni tim

Izvor: Sportski Žurnal, 26.Apr.2012, 09:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danijel Ljuboja: Radovića u nacionalni tim

Legija je stigla do prvog trofeja u ovoj sezoni. Najveće zasluge za osvojen pehar u poljskom Kupu pripadaju dvojici srpski internacionalaca Danijelu Ljuboji i Miroslavu Radoviću, koji su u finalnom meču protiv Ruha (3:0) postigli po pogodak i nagovestili da je Dupla kruna na vidiku. Ekipa iz Varšave je trenutno lider u prvenstvu, a do kraja je ostalo još tri kola.
Ljuboja, koji je pre petnaestak dana potpisao novi jednogodišnji ugovor bio je prezadovoljan. Nekadašnji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << reprezentativac Srbije i Crne Gore tvrdi da je očekivao možda jači otpor protivnika.
- Trudi i rad koji smo uložili u poslednjih devet meseci se iplaćuju, ali smo ostvarili samo jedan cilj. - Očekivao sam da Ruh koji ima odličnu ekipu pokaže više. Mislim da je presudilo što smo rano postigli pogodak, a posle toga je sve bilo mnogo lakše. Nema mnogo vremana za slavlje jer nas za vikend očekuju nova iskušenja u prvenstvu – rekao je u telefonskom razgovoru Danijel Ljuboja.
Do kraja šampionata je ostalo još tri kola, trenutno ste lideri možete li izdržati pritisak pratilaca.
- Želja svih nas je da osvojimo duplu krunu. Protiv Ruha smo pokazali da imamo kvalitet za tako nešto. Ali neće biti lako i najbitnije je da se koncentrišemo na prvi naredni meč. Na početku nije bilo sve kako treba, ali smo uspeli da se vratimo. Nadam se da će nam koncentracija i u narednim mečevima biti na nivou kao u poslednje vreme –.
Nije Ljuboja propustio priliku da pohvali zemljaka i saigrač Miroslava Radovića.
- Mire je u odličnoj formi. Drago mi je što je posle povrede zbog koje je pauzirao mesec ponovo onaj stari. Njegov  pogodak u finalu doneo nam je preko potrebno samopouzdanje. Jedno vreme ga nije hteo gol. Sada je namestio nišan i biće jedan od ključnih igrača do kraja šampionata. Radović je igrama i ponašanjem zaslužio poziv novog selektora, a ja se nadam da će tako i biti.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Danijel Ljuboja: Radovića u nacionalni tim

Izvor: Utakmica.rs, 26.Apr.2012

Legija je stigla do prvog trofeja u ovoj sezoni. Najveće zasluge za osvojen pehar u poljskom Kupu pripadaju dvojici srpski internacionalaca Danijelu Ljuboji i Miroslavu Radoviću, koji su u finalnom meču protiv Ruha (3:0) postigli po pogodak i nagovestili da je Dupla kruna na...Zurnal.rs

Nastavak na Utakmica.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.