Dan Tana novi član Upravnog odbora FK Napredak

Izvor: Press, 24.Okt.2013, 10:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dan Tana novi član Upravnog odbora FK Napredak

Imenovanju je prethodilo razrešenje dva člana UO, Gordana Stefanovića i Jordana Džakovića.
“Mi se trudimo da dovedemo ljude koji će moći da doprinesu klubu i taj doprinos ne mora uvek da bude finansijski. Nenezića svi znaju kao uspešnog privrednika iz Kruševca, nadamo se da će doprineti boljem funkcionisanju, o Dobrivoju Tanasijeviću, Dan Tani, ne treba mnogo govoriti, on je celog života u fudbalu, a Jokić je naš veliki prijatelj koji se opredelio da preuzme marktinški deo”, >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << rekao je Tanjugu predsednik kluba Goran Karić.
On je dodao da Napredak kao ozbiljan klub mora da se pripremi "za sve ozbiljne stvari", a upitan da li se zbog toga vratio i novi-stari trener Nenad Milovanović Karić je odgovorio da "njegov duh nikada nije ni odlazio iz Napretka".
“Veći stručnjaci od mene kažu da liga nikada nije bila bolja, da svako svakoga može da pobedi, da niko nije siguran za svoje bodove, tako da je to dobra stvar. Na kraju će se videti ko će gde biti pozicioniran”, rekao je Karić.
Komentarišući koliko je Napredak daleko od Evrope, Karić je istakao da će klub svim silama nastojati da se približi međunarodnoj sceni.
“Mi ćemo se truditi da damo sve od sebe i da budemo što bolje pozicionirani na tabeli. Ako uspemo da se izborimo za neko mesto kroz Kup ili ligu, tim bolje”, zaključio je on.
Posle devet odigranih kola Napredak zauzima sedmo mesto na tabeli Superlige Srbije sa 12 bodova i zaostaje osam bodova za vodećim šampionom Partizanom.
Pogledaj vesti o: Kruševac

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.