Dalas trejduje Smita – Kokoškov i Finiks ga ne žele

Izvor: B92, 15.Jan.2019, 20:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dalas trejduje Smita – Kokoškov i Finiks ga ne žele

Košarkaš Dalasa Denis Smit junior mogao bi da promeni sredinu, pošto Maveriksi žele da ga trejduju, prenosi ESPN.

Smit ne igra loše ove sezone, međutim kao lider ekipe je iskočio Luka Dončić i Dalas nije optimističan oko njihove saradnje.

Zbog toga žele da trejduju devetog pika sa NBA draftu 2017, a potencijalni kandidati su Orlando Medžik i Finiks Sans.

Igor Kokoškov nalazi se na čelu stručnog štaba Sansa i plejmejker poput Smita juniora bi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mu značio mnogo. ESPN je prvo preneo da je Finiks zainteresovan, međutim prema najnovijim informacijama ekipa iz Arizone ne želi eksplozivnog plejmejkera.

Organizator igre neophodan je Medžiku i trebalo bi očekivati do kraja trejd roka (sedmi februar) neke rotacije u timovima.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.