Daglas Kosta iz Bajerna u Juve za 46 miliona

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Jul.2017, 14:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Daglas Kosta iz Bajerna u Juve za 46 miliona

Brazilski fudbaler Daglas Kosta preći će iz minhenskog Bajerna u Juventus, čim prođe lekarske preglede, saopštio je šestostruki uzastopni šampion Italije.

Daglas Kosta u Torino dolazi na dvogodišnju pozajmicu za šest miliona evra, s tim da Juventus ima obavezu da ga kasnije otkupi za još 40 miliona.

Hitri krilni fudbaler otišao je iz Minhena samo dan nakon što je u Bajern stigao Džejms Rodrigez iz Real Madrida i pojačao već jaku konkurenciju u veznom redu.

Nekadašnji fudbaler Šahtjora je prošle sezone bio nezadovoljan minutažom kod trenera Karla Anćelotija i zbog toga je insistirao da promeni sredinu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.