Da li neko želi Karijusa za 6.600.000 evra?

Izvor: B92, 22.Jul.2020, 18:10

Da li neko želi Karijusa za 6.600.000 evra?

Bešiktaš ima otkupnu klauzulu da zadrži Lorisa Karijusa, ali je neće iskoristiti.

Zato Liverpul sada kreće u novu potragu za prodaju ili pozajmicu belgijskog golmana koji ga je koštao Lige šampiona 2018. godine.

Ali, kako se navodi, bez obzira na njegove kikseve i loše strane koje je iskazao, ne žele da ga prodaju "ispod cene".

Cifra koja se spominje za obeštećenje je 6.000.000 funti, iliti 6.600.000 evra.

Za sada je jedino francuski Monpelje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << istakao interesovanje, ali za sada se ne spominje ništa više od toga.

Za to vreme, Karijus čeka presudu jer je uložio žalbu zbog neisplaćenih 400.000 evra u Bešiktašu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.