Izvor: Telegraf.rs, 28.Nov.2014, 09:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da li će Mesi zbog njih dve napustiti Barselonu? (FOTO)

Devojka argentinskog fudbalera najbolja je prijateljica sa suprugom Seska Fabregasa, a mediji spekulišu da je možda i to jedan od razloga zašto bi Mesi mogao da pojača Čelsi

Foto: Instagram/4ladyd

Bez obzira što je Lionel Mesi u proteklih nekoliko dana oborio dva rekorda, postao najbolji strelac španske Primere i Lige šampiona, kada čelnici Barselone razmišljaju da ga prodaju.

Sve češće su spekulacije o tome da Mesi nije srećan na Nou Kampu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << a poslednja informacija argentinskog novinara govori da se napadač Barse priprema za prelazak u Čelsi. Navodno, ima više razloga.

Foto: Profimedia/Look Press Agency

Prvi je što će Adidas pokušati da ga dovede na Stamford Bridž, a mediji spekulišu da ga i devojka pritiska. Lepša izabranica argentinskog fudbalera, Antonela Rokuzo, najbolja je drugarica Danijele Simen, supruge Seska Fabregasa.

Njih dve su bile nerazdvojne dok je Fabregas igrao za Barsu, a više puta su izjavljivale kako jedna drugoj nedostaju. Kako sada stvari stoje, vrl0 je moguće da ekipa ponovo bude na okupu.

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.