DOBILI LICENCU: Zvezda nije izbačena iz Superlige!

Izvor: Telegraf.rs, 18.Sep.2014, 15:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DOBILI LICENCU: Zvezda nije izbačena iz Superlige!

Rukometni klub crveno-bele familije uspeo da se izvuče tako da će i naredne sezoni igrati najelitnije srpsko takmičenje

Rukometni klub Crvena zvazda dobio je dozvolju da igra u Superligi pošto su sva dugovanja prema igračima regulisana, potvrdio je predsednik kluba Mirko Butulija.

Crveno-beli su bili izbačeni iz domaćeg takmičenja zbog dugova prema petorici igrača Nikoli Dokiću, Nikoli Šljivančaninu, Urošu Miloševiću, Nemanji Zelenoviću i Stevanu >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << Chiriću sa kojima klub prvobitno nije uspeo da postigne dogovor.

- Igraćemo u Superligi, dobili smo licencu, a najvažnije od svega je da su međuljudski odnosi u klubi dobri i na čemu sam posebno zahvalan saradnicima – rekao je Butulija na konferenciji za novinare u ”pres sali” Sportskog društva Crvene zvezda.

Foto: Tanjug/Dimitrije Nikolić

On je dodao da sledi period finansijske konsolidacije i povratak na stare staze koje klub zaslužuje. U ime svih igrača, a posebno Nikole Dokića, upravi kluba zahvalio se Nikola Šljivančanin. Čelnici kluba precizirali su da će preostala dugovanja biti isplaćena na 10 rata.

Generalni sekretar SD Crvena zvezda Igor Milojević istakao je zahvalnost predstavnicima Rukometnog saveza Srbije i Zajednici Superligaša, koji su “imali razumevanja za probleme u klubu”. Rukomataši Zvezde prvu utakmicu Superlige odigaće u subotu protiv Požarevca od 17.30 u Šumicama.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Nastavak na Telegraf.rs...



Povezane vesti

Zvezda dobila licencu za igranje u Superligi

Izvor: Sportal.rs, 18.Sep.2014

Rukometni klub Crvena zvazda dobio je dozvolju da igra u Superligi. Predsednik kluba Mirko Butulija potvrdio je da su sva dugovanja prema igračima isplaćenja...Zvezda je bez licence ostala zbog dugovanja Urošu Miloševiću, Nemanji Zelenoviću, Nikoli Dokiću,  Stevanu Ćiriću i Nikoli Šljivančaninu....

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.