DIRLjIVA SCENA U BOLONjI: Interisti progovorili srpski zbog Mihe (FOTO)

Izvor: Večernje novosti, 02.Nov.2019, 22:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski stručnjak Siniša Mihajlović bori se sa opakom bolešću još od leta ove godine, a podrška svakodnevno stiže sa svih strana Srpski stručnjak Siniša Mihajlović bori se sa opakom bolešću još od leta ove godine, a podrška svakodnevno stiže sa svih strana. Nije mogao večeras da sedi na klupi Bolonje, ali dobio je veliku podršku pristalica bivšeg tima Intera, koji mu nisu zamerili odlazak u redove gradskog rivala Milan.Naime, Mihajlović je bio član Intera >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << u periodu od 2004. do 2006. godine, da bi zatim dve godine sedio na klupi, kao asistent Robertu Manćiniju. Pristalice "nerazura" su tako rešile da prirede lep gest Srbinu. Oni su na gostovanju Bolonji, klubu čiji je Mihajlović aktuelni trener, na tribinama stadiona "Renato Dal'Ara" razvili transparent na srpskom jeziku, na kojem je pisalo:"Napred Siniša, veliki si borac, ne odustaj". Što se tiče utakmice fudbaleri Intera pobedili su Bolonju sa 2:1.Domaći su poveliu 59. minutu golom Roberta Sorijana, a izjednačio je Romelu Lukaku. Pobedonosni gol postigao je Lukaku u prvom minutu nadoknade vremena iz penala.| Durante el primer tiempo se ha podido ver este bonito mensaje de los #InterFans para Sinisa #Mihajlovic: "¡Sigue adelante Sinisa, eres un gran luchador, no te rindas!"#BolognaInter pic.twitter.com/Yhz2cOZYz6— Inter (@Inter_es) November 2, 2019

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.