Cvijićeva i Abadžić najbolji u 2008.

Izvor: RTS, 28.Dec.2008, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cvijićeva i Abadžić najbolji u 2008.

Titula najboljeg rukometaša u Srbiji za 2008. pripala je golmanu RK Tarket, Vladimiru Abadžiću, dok je za najbolju rukometašicu proglašena naša reprezentativka Dragana Cvijić. Cvijićeva igra na poziciji pivotmena i članica je ŽRK Crvena zvezda.

Najbolji trener je šef stručnog štaba ŽRK Kikinda Dragan Markov, a za najbolji sudijski par u našoj zemlji, kao i predhodne godine, proglašeni su Slobodan Višekruna i Zoran Stanojević.

Svečane plakete i priznanja >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << uručena su i generalnim sponzorima saveza kao i prijatenjima rukometa.

Povodom ,, Dana rukometa " nakon odigrane prijateljske utakmice između selekcija Srbije i Rumunije, koju je naš tim dobio sa 40:38, tradicionalno su, pored proglašenja najuspešnijih pojedinaca u našoj zemlji, sumirani i rezultati saveza u 2008. godini.

Bio je to dobar povod i da se našoj seniorskoj muškoj reprezentaciji poželi srećan put i puno uspeha na SP koje će se održati u januaru 2009. u Hrvatskoj.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.