Cvetković odredio igrače za završne pripreme za SP

Izvor: RTS, 11.Dec.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cvetković odredio igrače za završne pripreme za SP

Selektor muške rukometne reprezentacije Jovica Cvetković odredio je igrače za završne pripreme za Svetsko prvenstvo koje će održati od 16. januara do 1. februara u Hrvatskoj.

Reprezentacija će se okupiti 25. decembra u 13 sati u beogradskom hotelu "M". Treniraće u Kovilovu, a do Nove godine odigraće dve utakmice sa Rumunijom za vreme "Dana rukometa" - 27. decembra u Beogradu i dan kasnije u Nišu.

Od 8. do 11. januara rukometaši Srbije učestvovaće na turniru >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << "Ivri" u Parizu, sa ekipom Ivri, kao i reprezentacijama Tunisa, Češke, Islanda i Katara. Zatim se vraćaju u Beograd, a treniraće u Kovilovu do 15. decembra kada polaze na Svetsko prvenstvo u Hrvatsku.

Na spisku selektora Cvetkovića nalaze se sledeći igrači:

golmani: Darko Stanić i Dimitrije Pejanović,

leva krila: Ivan Nikčević i Marko Ćuruvija,

desna krila: Nikola Kojić i Rajko Prodanović,

bekovi: Momir Ilić, Danijel Andelković, Nenad Vučković, Mladen Bojinović, Žarko Šešum, Milan Ćorović, Vukašin Rajković, Aleksandar Stojanović i Marko Vujin

i pivotmeni: Ratko Nikolić i Alem Toskić.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.