Čukarički pobedio Jagodinu u gostima

Izvor: Akter, 13.Maj.2015, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čukarički pobedio Jagodinu u gostima

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u gostima Jagodinu sa 1:0 u prvoj utakmici 28. kola Super lige Srbije

Jedini gol na utakmici postigao je Nikola Stojiljković glavom u 71. minutu posle centaršuta Filipa Stojkovića s desnog boka.

Trener Čukaričkog Vladan Milojević je na utakmici protiv Jagodine izveo delimično izmenjen sastav u odnosu na onaj koji u nedelju na Banovom brdu savladao Crvenu zvezdu, ali "ćurani" ni pored toga nisu uspeli da dođu do trijumfa, >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << koji bi im obezbedio opstanak u Super ligi Srbije.

Jagodina je u prvom poluvremenu utakmice imala nekoliko prilika, međutim, nije uspela da ih realizuje. U drugom delu meča domaćoj ekipi je poništne jedan gol u 67. minutu zbog ofsajda.

Čukarički posle ovog trijumfa ima 57 bodova, jedan manje od drugoplasiane Crvene zvezde, dok je Jagodina 11. sa 31.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.