Izvor: MozzartSport.com, 17.Jan.2021, 20:28

Crno veče Predraga Rajkovića, Lil iskoristio poklone za pobedu (VIDEO)

Greške obeležile utakmicu

Izvlačio je Predrag Rajković mnogo puta njegov Rems otkako je došao iz Makabija pre godinu i po dana, ali večeras je imao veče za zaborav.

Njegova greška u nadoknadi vremena je koštala Rems poraza. Lil je slavio 2:1 na svom terenu golom Džonatana Dejvida u 91. minutu posle slabe intervencije srpskog golmana, a nije se Rajković proslavio ni kod prvog gola Lila.

Ne može se reći da je Lil slavio >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << nezasluženo. Bili su bolji i stvarali šanse, ali su imali problem u realizaciji pred protivničkim golom. Mada ne bi bilo potpuno nezasluženo ni da je Rems odneo bod sa severa Francuske i da se završilo 1:1.

Sva tri gola na utakmici su bili plod grešaka na obe strane. Prvo je Rems poveo golom Zenelija u 36. minutu pošto je njegov centaršut prevario komp,letnu dorbanu Lila, golmana Menjana i završio u mreži.

Rajković je potom spasao Rems izjednačenja u 45. minutu kada je sjajno reagovao na šut Andrea ali je u drugom poluvremenu pokvario utisak. Posle tri minuta u drugom delu igre, Rajković je jako loše reagovao pod pritiskom Lilovih napadača. Umesto da ispuca loptu, petljao je sa njom u nogama dok nije zakomplikovao, a onda’bacio kosku’ Kasami koji je bio okružen protivničkim igračima i okliznuo se. Bamba je rutinski sa 25 metara pogodio nebranjeni deo Rajkovićeve mreže.

Imao je Rems šansu da opet povede ali se istakao i Lilov golman Menjan, da bi u 91. minutu relativno lak šut Šeke sa 25 metara Rajković odbio pravo na nogu napadaču Džonatanu Dejvidu koji je prekinuo gogleterski post od sedam utakmica i doneo pobedu domaćima.

FRANCUSKA 1 – 20. KOLO