Crno-beli bolji od selekcije plavih

Izvor: S media, 24.Jun.2009, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Crno-beli" bolji od selekcije "plavih"

U prvoj pripremnoj utakmici koju su fudbaleri Partizana odigrali na Tari protiv selekcija igrača koji potiču iz regiona Bajine Bašte, zabeležena je pobeda od 4:1.

Golove za Partizan su postigli Petrović u 17, Bogunović u 64 i Vošington u 87. i 90. minutu, dok je jedini strelac za „plave“ bio Josipović u 37. minutu.

Rezime 1. poluvremena:

Neobičan“ rezultat od 1:1 s obzirom na dešavanja na terenu. Partizan je imao mnogo više od igre, mnogo više šansi. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << "Plavi" su dali gol iz jedine prilike koju su imali, a pritom i nije bila reč o izrazitoj šansi za gol.

Moramo da istaknemo da je u ovih prvih 45 minuta Brazilac Kleo pokazao da će biti veliko pojačanje za crno-bele. Ne sme se zaboraviti da je Kleo kasnije počeo sa pripremama, odnosno da je danas prepodne on odradio tek svoj drugi trening sa loptom kao član Partizana.

Rezime 2. poluvremena:

Sasvim solidno izdanje crno-belih, baš kao i u prvih 45 minuta, s tim što je ovaj put ekipa u rezultatskom smislu bila puno uspešnija. Posebno je vredno istaći učinak agilnih Brane Ilića, Siniše Stevanovića, Miloša Bogunovića, kao i naravno učinak dvostrukog strelaca Vašingtona. Posebne pohvale idu i na račun Adema Ljajića koji je jedini odigrao svih 90 minuta i koji se sve vreme lako i puno kretao na dosta teškom i raskvašenom terenu.

Strelci: 1:0 Petrović u 17, 1:1 Josipović u 38, 2:1 Bogunović u 65, 3:1 Vašington u 85. i 4:1 Vašington u 88. minutu.

Igralište na Tari. Gledalaca: 500.

Sudija: Ristić (Bajina Bašta). Žuti kartoni: Petrović, Moreira (Partizan), Andrić (Selekcija igrača).

Partizan (4-1-3-2) - Prvo poluvreme: Mladen Božović – Ivan Stevanović, Đorđević, Gavrančić, Krstajić – Petrović – Ljajić, Moreira, Vujović – Diara, Kleo.

Drugo poluvreme: Darko Božović, Siniša Stevanović, Knežević, Krstajić (od 60. Kosorić), Stević - Branislav Jovanović - Ilić, Ljajić, Marčeta – Vašington, Bogunović.

Selekcija igrača regiona Bajine Bašte (4-4-2) – Prvo poluvreme: Bodiroga, Andrić, Ordagić, Milošević, Babić - Mijatović, Đorđević, Stojanović, Tošić (od 27. Ivanović) - Maksimović, Josipović.

U drugom poluvremenu ušli su: M. Pavlović, Janković, N. Pavlović, Vasilić, Obradović, Jagodić, M. Đorđević....

Vest u celini možete pročitati na sajtu S media i Zvaničan sajt Partizana

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.