Čović: Zvezdina ambicija je da uvek bude prva

Izvor: Press, 25.Nov.2012, 12:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čović: Zvezdina ambicija je da uvek bude prva

Član Radne grupe Crvene zvezde zadužen za finansije Nebojša Čović rekao je danas da da je optimista kada je u pitanju oporavak trofejnog srpskog kluba, ali i da će biti jako teško da se fudbal "uvede u zelenu granu".

- Prvi korak koji mora da se uradi je da se uvede red, jer bilo je dosta rasipništva. Potrebno je vreme, nema čarobnog štapića >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << i optimista sam ako se dobro zasuku rukavi i uvedu pravila igre - rekao je Čović.

On je dodao da bez obzira na stanje u klubu, Zvezda uvek mora da ide na prvo mesto.

- Ne može tim da igra dobro, a da ima organizacione i finansijske probleme. Zvezda, ipak, nema pravo da traži neku drugu ambiciju sem da bude prva bilo koji sport da je u pitanju - dodao je Čović.
Pogledaj vesti o: Nebojša Čović

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.