Čile poražen na startu šampionata

Izvor: TV Arena Sport, 07.Jun.2016, 11:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čile poražen na startu šampionata

Argentina je u derbiju grupe D savladala branioca titule Čile rezultatom 2:1.

Oslabljeni za neigranje Lionela Mesija, "gaučosi" su ubrzali u drugom poluvremenu i sa dva gola "potukli" šampiona iz prošle godine.

Strelci za Argentinu bili su Anhel di Marija u 50. i Ever Banega u 59. minutu, dok je utešni pogodak za Čileance delo Fuenzalide u nadoknadi vremena.

U drugom meču grupe, Panama je savladala Boliviju, junak je bio Blas Peres.

On je >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << sa dva gola srušio Južnoamerikance, već u 11. minutu je iskoristio prodor Kintera i doveo Panamu do prednost.

Bolivija je izjednačila golom Arsea koji se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru.

Ipak, Perez koji igra za Vankuver u MLS je u samom finišu posle odlične akcije Aroha pogodio praznu mrežu za pobedu Paname koja je postala prva selekcija van Južne Amerike sa pobedom na Kopa Amerika u prvoj utakmici na turniru.

Direktne prenose kompletnog takmičenja ‎Copa America 2016‬. pogledajte ekskluzivno na Arena Sport kanalima.

Odaberite svog operatera i prijavite se na linku Arena Sport paket

U roku od tri radna dana (nakon prijave), kontaktiraće vas operater radi sklapanja ugovora i aktivacije paketa.

Pratite naše Facebook  i Twitter stranice i saznajte najnovije vesti iz sporta.

Nastavak na TV Arena Sport...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.