Čikago se probudio, još jedan gol Kataija! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Sep.2018, 00:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubedljiv trijumf ekipe Veljka Paunovića.

Ekipa Čikaga večeras je upisala osmu pobedu u sezoni MLS lige, pošto je pred svojim navijačima savladala Los Anđeles rezultatom 3:1.

Devetnaestogodišnji Đorđe Mihailović doveo je Paunovićev tim u vođstvo u 20. minutu meča, a devet minuta kasnije Nemanja Nikolić je iz jedanaesterca duplirao prednost domaćih - 2:0.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a sve dileme oko pobednika otklonio je Aleksandar >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Katai u 66. minutu meča. Njemu je to ovo 12. gol od početka sezone u MLS ligi.

Do kraja, Rosi je u 73. minutu postigao počasni gol za Los Anđeles, a u prilogu je Kataijev pogodak.