Cicipas se povukao sa ATP finala zbog povrede

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Nov.2021, 15:38

Cicipas se povukao sa ATP finala zbog povrede

Grčki teniser Stefanos Cicipas povukao se sa ATP finala u Torinu zbog povrede lakta, saopšteno je na sajtu takmičenja.

Grk je imao problema sa povredom još na Mastersu u Parizu, ali je ipak nastupio na startu takmicenja u Torinu gde je poražen od Andreja Rubljova (6:4, 6:4).

Umesto Cicipasa u Torinu će zaigrati Kameron Nori.

Britanac >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je godinu počeo kao 74. teniser sveta, a potom se sjajnim igrama probio do 12. pozicije na ATP listi.

Ove godine osvojio je titule na Mastersu u Indijan Velsu i na turniru u Kabosu, a u Torinu će u igrati u grupi protiv Kaspera Ruda i Novaka Đokovića.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Cicipas se povukao sa ATP finala zbog povrede

Izvor: Nezavisne Novine, 17.Nov.2021

TORINO - Grčki teniser Stefanos Cicipas povukao se sa ATP finala u Torinu zbog povrede lakta, saopšteno je na sajtu takmičenja.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.