Izvor: B92, 12.Dec.2013, 18:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Cibona ostala bez Žižića
Najbolji igrač zagrebačke Cibone Andrija Žižić zvanično je napustio klub zbog dugovanja.
Žižić je pre nekoliko dana dao rok "vukovima" da ga isplate do srede, što se nije dogodilo, pa je Cibona ostala bez ključnog igrača.
"Niko me nije kontaktirao, a iskreno i sumnjam da hoće. O potezu sam dobro razmislio, odluka nije stigla preko noći. Sve obaveze sam izvršavao maksimalno profesionalno. Takav sam uvek bio. Isto očekujem i od kluba. Međutim, dobijam jedino obećanja, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a njih sam sit", rekao je Žižić.
Prethodnih dana kada su počele priče o njegovom odlasku iz Cibone, počele su i spekulacije u prelasku u minhenski Bajern kod Svetislava Pešića.
Cibona je trenutno četvrta u ABA ligi sa skorom 7-4, dok je u Evrokupu poslednja u grupi sa samo jednom pobedom u devet mečeva.









