Izvor: B92, 05.Dec.2016, 01:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Černišov: Dobro smo koristili kontre
Trener Spartaka Andrej Černišov rekao je posle pobede u Novom Pazaru da je njegova ekipa loše otvorila utakmicu, a da je kasnije dobro koristila kontranapade.
Kako smo počeli, dobro je da smo na poluvremenu imali samo minimalan zaostatak. Na poluvremenu smo se dogovorili da igramo mirnije, napravili smo određene korekcije i dobro koristili naše brze napade", rekao je Černišov.
Spartak je pobedio Novi Pazar sa 4:2 u utakmici 19. kola Super lige Srbije, iako je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << domaćin golovima Anesa Ruševića u 17. i 37. minutu vodio sa 2:0. Trostruki strelac za Spartak bio je Ognjen Mudrinski u 41, 50. i 82. minutu, a mrežu Pazaraca pogodio je i Djordje Ivanović u 54. minutu.
Trener Novog Pazara Izet Ljajić rekao je da preuzima odgovornost za neuspehe, iako nije selektirao tim koji vodi.
"Utakmice gubimo na identičan način. Ne bih mnogo kritikovao i tražio opravdanja. Propustili smo zicer za 3:0 i stigla je kazna. Ukazivao sam na slabosti sa ranijih utakmica i padove u igri. Mogi koji ne žele dobro klubu, ovo su jedva dočekali", naveo je Ljajić.






