Izvor: Sportske.net, 20.Apr.2016, 19:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čelsiju stiže ponuda od 72 miliona funti?!
Neverovatno, Kinezi nastavljaju već sada da "provociraju".
Kineska Superliga će biti sve jača i jača, razlog za to jeste novac koji se ulaže u klubove.
Nekoliko veoma poznatih svetskih fudbalera svoju karijeru je tokom januara nastavilo u Kini, a taj trend bi mogao da se nastavi i ovog leta kada krene prelazni rok.
Kinezi neće štedeti novac, a "Dejli star" piše da se sprema neverovatna ponuda za Dijega Koštu, napadača Čelsija.
Radi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << se o sumi od 72 miliona funti koju će Čelsi veoma teško odbiti. Ipak, ima i malih problema, Konte naredne sezone želi u Čelsiju Dijega Koštu jer je tip napadača kakvog voli da ima i kakvog bi mogao da iskoristi u potpunosti.
Ne navodi se klub iz Kine koji je zainteresovan za Koštu, ali se zna da je pored Kineza za povremenog reprezentativca Španije zainteresovan i Atletiko Madrid.
















