Izvor: Telegraf.rs, 13.Avg.2014, 18:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čelsi rekao Čehu da potraži novi klub?
Kako engleski mediji navode, iskusni 32-godišnji češki golman odlazi iz kluba u kojem je proveo 10 godina
Petr Čeh najverovatnije neće dočekati septembar u dresu Čelsija! Kako engleski mediji navode, Žoze Murinjo će mu se zahvaliti na saradnji, a šansu u novoj sezoni će dobiti Tibo Kurtoa.
Iako je Portugalac nešto ranije rekao medijima da će u nedelju obelodaniti ko će u ponedeljak braniti ”Goal.com” otkriva da će Belgijanac biti prvi golman, >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << a da će dugogodišnja ”jedinica” u Španiju ili Francusku.
- U kontaktu sam nekoliko nedelja sa Zubizaretom iz Barselone, kao i sa ljudima iz Real Madrida. To su klubovi koji bi razmislili o dovođenju Čeha, ukoliko ga Čelsi više ne bude hteo – rekao je menadžer 32-godišnjeg golmana pre par nedelja i dodao:
Foto: AP/Tanjug
- PSŽ je takođe pokazao interes, a tu je i Monako.
Čehova cena je oko 10 miliona funti , a u London je stigao pre deset godina iz Rena za sumu od sedam miliona funti. Zabeležio je 479 mečeva ua Plavce i osvojio je Ligu Šampiona, Ligu Evrope, tri puta Premijer ligu. četiri FA kupa i tri Liga kupa.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
Takode nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)











