Čelsi nudi Interu Moratu i 40 miliona evra za Ikardija

Izvor: Vesti-online.com, 25.Maj.2018, 12:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čelsi nudi Interu Moratu i 40 miliona evra za Ikardija

Fudbaler Intera Mauro Ikardi nalazi se na vrhu liste želja Čelsija koji je spreman da za njegovo dovođenje izdvoji 40 miliona evra i u suprotnom pravcu pošalje Alvara Moratu, prenose italijanski mediji.

Morata je letos stigao u Čelsi i dao je ukupno 15 golova, ali je u drugom delu sezone bio van forme i velike su šanse da posle godinu dana napusti klub, za razliku od Ikardija koji je konstatno tresao mreže.

Španac je već obavio razgovore i sa predstavnicima Juventusa, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << želi ga i Milan, ali bi mogao da se preseli i na "crno-plavi" deo San Sira. Ikardiju izlazna klauzula od 110 miliona evra ističe 15. jula, ali u londonskom klubu veruju da će moći da pronađu jeftinije rešenje za transfer.

List "Il Mesađero" navodi i podatak da je Moratina žena modna blogerka iz Italije, što je uz igranje u Ligi šampiona naredne sezone motiv više da se zajedno presele u grad mode.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

PALVCI BACILI OKO NA ARGENTINCA: Čelsi nudi Interu Moratu i 40 miliona evra za Ikardija

Izvor: Kurir, 25.Maj.2018

Fudbaler Intera Mauro Ikardi nalazi se na vrhu liste želja Čelsija koji je spreman da za njegovo dovođenje izdvoji 40 miliona evra i u suprotnom pravcu pošalje Alvara Moratu, prenose italijanski mediji.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.