Cedevitina rutina u praznom Domu sportova

Izvor: MozzartSport.com, 02.Dec.2017, 20:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MZT bio u ogromnom zaostatku već od prve četvrtine, pa nije mogao u potpunosti da se oporavi do kraja meča – 77:65

Cedevita je stigla do sedme pobede u ovogodišnjoj ABA ligi i to na prilično rutinski način protiv MZT-a pred svega 500 navijača u zagrebačkom Domu sportova – 77:65 (24:8, 20:25, 18:22, 15:10).

Domaćin je mnogo toga nagovestio već u prvoj četvrtini, koju je dobio rezultataom 24:8, mada su gosti u drugoj deonici stigli do minusa od svega >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << četiri poena, ali je on do kraja prvog poluvremena ponovo postao dvocifren i više se nije drastično smanjivao.

MZT je i u finišu treće četvrtine imao još jedan kratak nalet, ali je domaćin ponovo dodao gas i rešio pitanje pobednika.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Dženan Musa, koji je postigao 18 poena, a isti broj poena kod gostiju dao je Nikola Pavličević.