Cedevita lako sa gostima iz Skoplja

Izvor: B92, 29.Okt.2022, 19:55

Cedevita lako sa gostima iz Skoplja

Košarkaši Cedevita Olimpije savladali su MZT rezultatom 93:73 u meču petog kola ABA lige.

Gosti iz Skoplja su dobro ušli u ovaj meč i nagovestili u prvoj četvrtini da se favorizovani protivnik neće lako prošetati.

Držao se MZT sve do pred poluvreme kada je slovenački predstavnik stekao nešto opipljiviju prednost, a onda u nastavku gradio na njoj i stigao do maksimalnih plus 20 sa koliko su i završili meč.

Do pobede ih je predvodio Alen Omić sa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 19 poena i sedam skokova, Jogi Ferel je dodao 16 uz sedam asistencija, dok je Edo Murić meč završio sa 11 poena.

Na drugoj strani je Strahinja Mićović bio najefikasniji na obe strane sa 25 poena i sedam skokova, a dvocifreni su bili još Vojdan Stojanovski i Bili Rej Ajvi sa 11, odnosno 10 poena.

Za Cedevitu je ovo bio treći trijumf u četiri utakmice pred meč sa FMP-om u sledećem kolu. MZT je upisao četvrti poraz u pet utakmica, a očekuje ih duel sa Mornarom.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.