Čarolije majstora: Romario i Mesi, savršeni saigrači /video/

Izvor: Blic, 02.Avg.2011, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čarolije majstora: Romario i Mesi, savršeni saigrači /video/

Zamislite Mesija i Romarija u istom timu. A sada ih pogledajte.

Egzibicioni meč u Meksiku doneo je pregšrt majstorija, što i ne čudi jer su se sastale ekipe "Prijatelji Lionela Mesija" i "Ostatak sveta". Do pobede od 5:4 koju su ostvarili saigrači zvanično najboljeg fudbalera sveta stiglo se uz mnoštvo fenomenalnih poteza, a među učesnicima su bili i nedavno penzionisani Martin Palermo, kao i Emerson, Edgar Davids, bivši golman Meksika Horhe Kampos i drugi.

Kapiten >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Uruguvaja Dijego Lugano doneo je vođstvo Mesijevoj ekipi, a rival je uzvratio pogocima Himeneza i najboljeg strelca susreta, Pabla Osvalda, Italijana argentinskog porekla koji nastupa za Espanjol.

Na scenu su, pred kraj prvog poluvremena, stupili Mesi i Romario, sadašnja i nekadašnja zvezda Barselone, čija je akcija, uz učešće Arijela Ortege, omogućila slavnom brazilskom golgeteru da donese izjednačenje.

Drugi deo utakmice počeo je golom Palerma za 3:2, a zatim je Mesi je udvostručio vođstvo posle Romarijeve asistencije u njemu znanom stilu. Posle dva gola Pabla Osvalda koji je, ostvarivši het-trik, izjednačio rezultat, konačnih 5:4 postavio je Martin "El Loko" Palermo, posle još jednog briljantnog proigravanja Romarija.

Pored video priloga sa svim postignutim golovima, evo i malo detaljnijeg prikaza kako su Mesi i Romario sarađivali na ovom meču:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.