CSKA rutinski, Teo opet odmarao za Fener

Izvor: B92, 29.Jan.2017, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CSKA rutinski, Teo opet odmarao za Fener

Košarkaši CSKA lako su savladali Astanu 81:63, a Miloš Teodosić nije nastupio ni u ovom meču, trećem za "Armejce" u poslednjih šest dana.

Teodosić pauzira zbog blaže povrede, kao i Viktor Hrjapa, ali se očekuje da budu spremni za derbi Evrolige sa Fenerbahčeom u utorak u Istanbulu.

Moskovljane je do šeste uzastopne pobede u takmičenju predvodio Nando de Kolo sa 18 poena i četiri skoka, dok je deset dodao Kori Higins.

S druge strane su se istakli Usman Krubali sa 12, Reoderik Odom sa 11 i Robert Louri sa deset.

CSKA je lider VTB lige sa 13 pobeda u 14 utakmica, ali ga u stopu prate Lokomotiva Kubanj i Himki sa po 11 trijumfa.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.