CSKA Saše Ilića ispao iz kupa – autogol u 94. minutu

Izvor: B92, 04.Apr.2023, 22:18

Černo More je rezultatom 2:1 pobedilo CSKA iz Sofije i tako ih eliminisalo iz Kupa Bugarske.

CSKA iz Sofije u domaćem šampionatu nije izgubio utakmicu još od oktobra, ali su u kupu eliminisani u četvrtfinalu.

Gostujući tim je poveo iz penala u 51. minutu, Iliev je bio siguran sa bele tačke, dok je izjednačujući gol bio autogol Tiboa Viona.

Sve je rešeno u 94. minutu kada je autogol postigao Vlatko Drobarov i tako poslao Černo More u polufinale. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

CSKA je i dalje lider bugarskog prvenstva, ima četiri boda više od Ludogoreca, tako da će sada sve karte baciti na borbu za osvajanje titule.