Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Jun.2021, 19:30
ČISTKA NA MARAKANI: Još dva fudbalera NAPUŠTAJU Zvezdu!
Rasterećenje budžeta u prvom planu.
Kako je i najavio sportski direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić, Marakanu će napustiti određen broj igrača koji nisu bili konstantni u dresu crveno-belih kako bi se rasteretio budžet šampiona Srbije. Prema saznanjima Mozzart sporta Crvenu zvezdu će napustiti Ričard Odada i Uroš Blagojević koji su se našli na meti su Metalca iz Gornjeg Milanovca.
Blagojević je posle igranja za Zvezdinu filijalu Grafičar drugi deo prošle >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << sezone proveo u Novom Pazaru, dok je Odada dobio šansu da se nametne Dejanu Stankoviću, ali nije uspeo.
Uz Odadu i Blagojevića, Metalac će naredne sezone imati još jednog talentovanog igrača, pošto će u Gornji Milanovac Slobodan Stanojević iz Partizana.
Bogdan Bogdanović „uništio“ je Filadelfiju u prvom meču polufinala Istoka, a večeras (01.30) njegova Atlanta ima šansu za dupli brejk i dodatno približavanje finalu. Kvota na Atlantu je 2,95, a na keca, odnosno na Filadelfiju, 1,50. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Filadelfija - Atlanta.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda Najlin Ešli, devojka košarkaša Krisa Hamfrisa
Nastavak na SrbijaDanas.com...












