Izvor: Sportske.net, 12.Nov.2015, 17:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bundesliga sa TV špica (video)
Administratori zvanične stranice Bundeslige iskoristili su reprezentativnu pauzu da izaberu 10 najlepših golova u dosadašnjem toku šampionata.
Na ovoj top listi je najviše fudbalera i redova lidera i aktuelnog šampiona Nemačke minhenskog Bajerna. To su golčine dvojice novajlija, Artura Vidala i Daglasa Košte, kao i najboljeg strelca nakon 12 ogigranih kola Roberta Levandovskog. Volej Poljaka je proglašen najlepši u ovom izboru.
Šalke je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dao dva 'delegata', Leroja Sanea i Klasa Jana Huntelara.
Tu su joše Matju Leki iz Ingolštata, Marsel Heler iz Darmštata, Fabijan Lustenberger iz Herte, doktor za slobodnjake Hakan Čalhanoglu iz Bajer Leverkuzena i Kevin Foland iz Hofenhejma, strelac najbržeg gola u Bundesligi ove sezone.
Uživajte...












