Bundesliga: Roben je Bajernov spasilac

Izvor: Sportal.rs, 19.Dec.2014, 23:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Majnc je samo poveo u utakmici 17. kola Bundeslige, ali je na kraju ipak slavio lider i branilac titule Bajern. Gosti iz Minhena su pobedili sa 2:1, a gol odluke u 90. minutu postigao je Arjen Roben. Ekipa Pepa Gvardiole sada ima 45 bodova, dok najbliži pratilac Volfsburg ima 31 poen, ali i meč manje. Bajern je i dalje jedini tim bez poraza u nemačkom šampionatu.

Majnc je poveo golom Elkina Sotoa u 21. minutu, ali je samo dva minuta kasnije uzvratio Bastijan Švajnštajger iz >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << slobodnog udarca. U samoj završnici, Holanđanin je postavio konačan rezultat.