Bundesliga - Anderson doneo pobedu Berlincima! (video)

Izvor: Sportske.net, 08.Dec.2019, 18:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Keln nastavlja niz loših rezultata.

U 14. kolu nemačke Bundeslige, Union Berlin je savladao Keln rezultatom 2:0.

Ekipa iz prestonice je posle nešto bolje igre povela u 33. minutu kada je Sebastijan Anderson iz kornera savladao golmana gostiju nakon kornera Trimela.

Šveđanin je bio koban po Horna i u 50. minutu kada je iskoristio dodavanje Gintnera i doneo svojoj ekipi nova tri boda.

Union se tako našao na desetom mestu Bundeslige sa 19 bodova, dok je Keln pretposlednji sa svega osam bodova.