Izvor: B92, 11.Feb.2008, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bulić: "Vratite se u zemlju"
Predsednik Zajednice prvoligaša Dragan Bulić pozvao je čelnike Fudbalskog saveza Srbije i klupske funkcionere da se vrate u zemlju i da na sastancima donesu "prave odluke za novi početak srpskog fudbala". Bulić je u pisanom saopštenju ocenio da je situacija u domaćem fudbalu "ekstremno vanredna" i da je zbog toga nastavak Meridijan superlige "potpuno neizvestan". On je ocenio da je "rukovodeći kadar" FSS odgovoran za trenutnu situaciju.
"Apelujem da se vrate >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i okupe svi čelnici FSS i klubova koji se trenutno nalaze u inostranstvu i da...otvoreno, oči u oči ukažemo na brojne negativnosti i donesemo prave odluke za novi početak srpskog fudbala", rekao je Bulić.
"Svi sadašnji rukovodioci ne zaslužuju više da obavljaju već određene funkcije ili više njih. Svi smo krivi za ovakvu situaciju, bez izuzetaka", ističe se u saopštenju.
Predsednik Zajednice naveo je da će se obratiti vlastima da "preduzmu najenergičnije mere" za opstanak fudbala ako njegova inicijativa ne dobije odziv.
Srpska policija počela je krajem prošle godine da radi na "fudbalskoj mafiji", a ove godine uhapšeno je više istaknutih fudbalskih radnika i najavljena su nova hapšenja i istrage transfera.
Dragan Bulić: Srpski fudbal je u ponoru
Izvor: Blic, 11.Feb.2008
Predsednik Zajednice fudbalskih prvoligaša Srbije Dragan Bulić ocenio je danas da je "srpski fudbal u ponoru", naglasivši da je novonastala situacija u našem najpopularnijem sportu dovela i do neizvesnosti oko nastavka šampionata u Super ligi...Bulić je u saopštenju prosleđenom srpskim medijskim...






