Brazilska petarda Bešiktaša

Izvor: Sportske.net, 10.Feb.2018, 20:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazilska "petarda" Bešiktaša

Šampion Turske je razbio fenjeraša, svih pet golova ua 'crne orlove' dali su Brazilci.

Karademir Karabuk je baš loše proveo na 'Vodafon Parku' u Istabnulu, Bešiktaš ih je ispratio kući sa pet komada u mreži.

Načeo ih je Brazilac sa portugalskim pasošem Pepe u 14. minutu, prednost je duplirao Taliska u 27-om, na poluvremenu je bilo 2:0.

Posle desetak minuta igre u nastavku u igru ulaze novajlije Domagoj Vida i Vanger Lav, a iskusni Brazilac posle nepuna >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << tri minuta postiže svoj prvenac za Bešiktaš na asistenciju sunarodnika Adrijana.

U finišu je "pukla petarda", Taliska je iz slobodnjaka postigao svoj drugi gol na utakmici , a isto je učinio i Lav u nadokanadi i posle proigravanja Kvarežme postavio konačnih 5:0.

Bešiktaš je ovom pobedom prišao vodećem Bašakehiru na tri boda zaostatka, ali aktuelni vicepšampion Turske ima meč manje, sutra dočekuje Fenerbahče.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Brazilska "petarda" Bešiktaša, Vanger Lav i Taliska razgalili navijače (video)

Izvor: Sportske.net, 10.Feb.2018

Šampion Turske je razbio fenjeraša, svih pet golova ua 'crne orlove' dali su Brazilci...Karademir Karabuk je baš loše proveo na 'Vodafon Parku' u Istabnulu, Bešiktaš ih je ispratio kući sa pet komada u mreži...Načeo ih je Brazilac sa portugalskim pasošem Pepe u 14. minutu, prednost je duplirao...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.