Borusija oprostila Humelsu, Mats ponovo u žutom

Izvor: RTS, 19.Jun.2019, 17:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Borusija oprostila Humelsu, Mats ponovo u žutom

Nemački fudbaler Mats Humels ponovo će biti igrač Borusije, saopštio je klub iz Dortmunda.
Kako je navedeno, postignut je dogovor po kojem će se defanzivac Bajerna vratiti u Dortmund za 32 miliona evra, a dres Borusije nosiće naredne tri godine.

Bajern se odrekao usluga Humelsa jer su redove Bavaraca pojačali Ernandez i Pavar, koji su zajedno plaćeni 120 miliona, a koji pokrivaju pozicije >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << štopera. 
Humels je "milionere" napustio 2016. godine kada je prešao u Bajern, u kom je i počeo karijeru.
Sa "bavarcima" je osvojio tri, a sa Borusijom dve titule u Bundesligi, dok je sa reprezentacijom Nemačke bio prvak sveta 2014. godine.
Osim Humelsa, u Borusiju su došli Brandt, Torgena Azara i Šulc.   

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.