Borusija dovela Obamejanga iz Sent Etjena

Izvor: Sportski Žurnal, 05.Jul.2013, 00:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Borusija dovela Obamejanga iz Sent Etjena

Evropski vicešampion Borusija iz Dortmunda potvrdio je da je angažovao najboljeg igrača francuskog Sent Etjena, napadača Pjera-Erika Obamejanga.
(FOTO: ligue1.com)
Reprezentativac Gabona potpisao je petogodišnji ugovor sa Borusijom, a predsednik kluba Mihael Cork rekao je da je prezadovoljan što su „milioneri” doveli univerzalnog napadača.
Obamejang je igrač kakvog smo upravo želeli. Svestran je, brz i opasan pred protivničkim golom iz svih >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << pozicija. Biće pravo pojačanje za naš klub – kazao je Cork.
Obamejang (24) je prošle sezone bio drugi strelac francuskog prvenstva sa 19 postignutih golova, a Sent Etjenu je pomogao da osvojio trofej nacionalnog Liga kupa.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.