Izvor: RTS, 21.Nov.2022, 14:21

Bonući: Bolelo je da gledamo otvaranje Mundijala

Fudbaler Juventusa Leonardo Bonući priznao je da mu je mnogo žao što reprezentacija Italije nije uspela da se plasira na Svetsko prvenstvo u Kataru, prenosi "RAI Sport".
Italija nije uspela da se kvalifikuje za SP, pošto je u polufinalu baraža poražena od Severne Makedonije.

"Razočarani smo i tužni. Gledali smo ceremoniju otvaranja >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Svetskog prvenstva, to je mnogo bolelo. Međutim, ne vredi plakati za prolivenim mlekom, to je prošlost i sada ne možemo da je promenimo, možemo samo da gledamo u budućnost", izjavio je Bonući. 
"Kao što smo izgradili tim za EP posle razočaranja na SP 2018, možemo to ponovo da učinimo za Ligu nacija i nove kvalifikacije za EP 2024", kazao je fudbaler Juventusa.
Italija je prošle godine osvojila Evropsko prvenstvo, a "Azuri" su sinoć u prijateljskom meču poraženi od Austrije (2:0).
"Napravili smo puno grešaka, iako smo znali da će Austrija da bude agresivna. Posle svega šta smo doživeli prošle godine, najvažnija stvar je što imamo mnogo novih talentovanih igrača, koji su spremni da pomognu. Potrebno nam je vreme za uigravanje", zaključio je Bonući.
 

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Italijani pate zbog Mundijala: "Gledali smo otvaranje, bilo je bolno"

Izvor: B92, 21.Nov.2022

Fudbaler Juventusa Leonardo Bonuči priznao je da mu je mnogo žao što reprezentacija Italije nije uspela da se plasira na Svetsko prvenstvo u Kataru..."Razočarani smo i tužni. Gledali smo ceremoniju otvaranja Svetskog prvenstva, to je mnogo bolelo. Medjutim, ne vredi plakati za prolivenim mlekom,...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.