Izvor: Nezavisne Novine, 19.Sep.2017, 22:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bogdanović demantovao da mu je otac napadnut
Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović, član idealne petorke Eurobasketa, rekao je za Informer da mu je otac živ i zdrav i da nije bilo nikakve tuče.
On je istakao da vijest koja je objavljena nije tačna.
"Moji su svi živi i zdravi, ništa slično se nije desilo i ne želim da trošim vrijeme na takve gluposti", rekao je Bogdan za Informer.
Ipak, ekspedicija reprezentacije Srbije u kojoj su bili i članovi porodica, prijatelji i novinari, vratila se u Beograd bez Dragana Bogdanovića, a na letu iz Istanbula su bile Bogdanova mama Koviljka i sestra Bojana.
(NN/telegraf.rs)
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









