Bogdanović: Nisam želeo da odem

Izvor: B92, 09.Feb.2010, 17:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bogdanović: "Nisam želeo da odem"

Fudbaler Crvene zvezde Vladimir Bogdanović rekao je da ni u jednom trenutku zimskog prelaznog roka nije želeo da napusti taj klub.

"Znam da je postojalo interesovanje Saturna i da su dva kluba pregovarala, ali ja nijednog trenutka nisam imao želju da odem sa 'Marakane'. Posebno ne u trenutku kada se Zvezda nalazi na pravom putu i kada nam se smeše trofeji. Titula i kup su moj jedini san, a ne inostranstvo. Za to ima vremena. Ako vredim naći ću klub, ne brinem se", rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Bogdanović za zvanični klupski sajt.

Crvena zvezda je jesenji deo Superlige završila na prvom mestu sa tri boda više u odnosu na aktuelnog šampiona i večitog rivala, ekipu Partizana. U prvom kolu drugog dela prvenstva 'crveno-beli' će dočekati Jagodinu.

"Mnogo je važno kako ćemo startovati protiv Jagodine na 'Marakani'. Moramo odigrati maksimalno i nastaviti prvenstvo pobedom. Nemamo pravo kiksa na 'malim' mečevima, a derbi će biti prava prilika za revanš Partizanu i naš jesenji kiks", istakao je Bogdanović.

Trener Vladimir Petrović će, bez sumnje, biti na mukama prilikom sastavljanja najboljih 11. Ipak, Bogdanović ne brine pojačana konkurencija.

"Konkurencija me ne plaši. Dobro je što je ima, Zvezda će biti jača. Ipak, ja znam koliko vredim i gde mi je mesto. Siguran sam da ću i na proleće imati svoju ulogu u timu", ocenio je Bogdanović.

Zvezda se trenutno nalazi u Antaliji na pripremama za prolećni deo Superlige, koji počinje 27. februara.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.