Izvor: B92, 24.Avg.2023, 17:31
"Bogdana su 'pretukli' – znamo šta nas čeka"
Aleksa Avramović pričao je za medije posle treninga odrađenog u Araneta dvorani.
Srpski košarkaši prvi put su zakoračili na parket legendarne dvorane, nakon čega su izdvojili nekoliko minuta za predstavnike srpskih medija.
Srbija prvu utakmicu igra protiv Kine u subotu u 20 časova (14.00 po srednjeevropskom), a Avramović ističe da je dobro što su nedavno igrali prijateljsku protiv tima Saše Đorđevića.
"Znamo šta nas očekuje, igraju izuzetno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << agresivnu odbranu, u toj prvoj utakmici igrali su, po mom mišljenju, i preko ivice faula. Stvarno, Bogdan je bio pretučen od strane njihovih igrača. Šutnuo je neke penale, ali to je bilo malo koliko su ga udarali", rekao je Avramović.
"Ali, nismo kukali u takvoj igri, već smo se adaptirali na to. Ulazili snažnije u akcije, a i mi njih stisli u odbrani, posle čega smo podigli razliku na +23", dodao je.
Pročitajte još:
* Gudurić o Karijevim treninzima: Stara škola VIDEO
* Pešić: Svi k'o zapete puške; Bogdanović: Pritisak neće uticati
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.













