Bivši štoper Palasa spasao Paunovića

Izvor: B92, 20.Nov.2021, 19:10

Bivši štoper Palasa spasao Paunovića

Fudbaleri Redinga remizirali su sa Notingem Forestom 1:1 u meču 18. kola engleskog Čempionšipa.

Tim Veljka Paunovića gubio je od četvrtog minuta kada je bio prezivan Danac Filip Zinkernagel.

Međutim, u nastavku igre bodove za svoju ekipu je iščupao Skot Den na asistenciju najboljeg igrača tima ove sezone Džona Svifta.

Debitovao je i Endi Kerol, nedavno pojačanje Redinga, ali od ulaska u igru u 61. minutu nije značajnije uticao na igru.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Reding je sa ovim bodom stigao do ukupno 17 nakon što im je nedavno oduzeto šest i trenutno drže 20. poziciju. Što se tiče Notingema, oni su 13. sa 23 boda.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.